DARMOWA dostawa przy zakupie od 800 zł – Dostawa w ciągu 3-4 dni roboczych – Wymiana towaru w ciągu 14 dni od otrzymania towaru

Utrzymujemy ceny, zachowując najwyższą jakość. Przeczytajcie, dlaczego tak jest.

Kaszmirowy blog Peter Greša

Wiemy, że w procesie decyzyjnym klienta - kupić, czy nie kupić - cena bardzo często bywa najważniejszym czynnikiem. Nie staramy się jednak obniżać cen kosztem jakości produktów. Naszym celem jest dostarczenie wygodnej i luksusowej odzieży z kaszmiru każdemu, kto szuka alternatywy od wyrobów z owczej wełny i tkanin syntetycznych.

Utrzymujemy niskie ceny? Sprzedajemy bez pośredników.

Staramy się maksymalnie obniżać koszty naszych kaszmirowych produktów. W tym celu unikamy pośredników, nie współpracujemy z hurtowniami, ani firmami dystrybucyjnymi. Naszym celem jest dostarczenie klientowi ręcznie tkanych wyrobów kaszmirowych o wysokiej jakości - najkrótszą i bezpośrednią drogą, przy pomocy wyłącznego przedstawiciela w każdym z krajów, w których rozprowadzamy nasze wyroby. Mahogany.pl jest jednym z naszych wyłącznych przedstawicieli. Dzięki tej strategii handlowej możemy pozwolić sobie na ceny niższe niż te oferowane przez konkurencję. Nasze wyroby są przy tym niezmiennie tkane ręcznie z kaszmiru o najwyższej jakości.

Na czym nie oszczędzamy? Na obsłudze i trosce o klienta.

Konkurencyjni sprzedawcy obniżają ceny, oszczędzając na dobrej obsłudze klienta. Kupując w naszym sklepie, nie spotkacie się z takim podejściem. Jeśli nie odpowiada Wam rozmiar czy kolor swetra lub też zakupiona kaszmirowa odzież po prostu nie spełnia Waszych oczekiwań, bez zbędnych pytań i niepotrzebnej zwłoki wymienimy Wam towar albo zwrócimy za niego pieniądze.