DARMOWA dostawa przy zakupie od 800 zł – Dostawa w ciągu 3-4 dni roboczych – Wymiana towaru w ciągu 14 dni od otrzymania towaru

Kim jesteśmy?

Kaszmir wzbudza miłość od pierwszego dotyku. Jest delikatny, miękki, gładki i niesamowicie grzeje - dotykając kaszmiru, bardzo szybko stwierdzisz, że w rękach trzymasz coś bardzo wyjątkowego. Dzięki swoim unikatowym właściwościom tkanina kaszmirowa była wysoko ceniona już w czasach starożytnych, kiedy nazywano ją "włóknem królów". Całe szczęście, dziś nie musisz zasiadać na tronie, aby cieszyć się luksusowym dotykiem kaszmiru. Kaszmirowa odzież nie należy do najtańszych, zwłaszcza jeśli jest tkana ręcznie i z najlepszych włókien – te dostępne są jedynie w ograniczonej ilości, co przekłada się na wysokie ceny materiału. Sweter z kaszmiru jest jednak bez wątpienia inwestycją długoterminową. Jeśli odpowiednio się o niego dba, nawet po wielu latach wygląda jak nowy, zachowuje swój oryginalny kolor i fason. Nie wykluczone, że odziedziczą go po Tobie Twoje dzieci.

Znamy się na kaszmirze

Jesteśmy małą rodzinną firmą, która w 2011 roku rozpoczęła działalność od importu odzieży kaszmirowej z Nepalu. Zakład produkcyjny przedsiębiorstwa, z którym współpracujemy, znajduje się w pobliżu Katmandu. Pod koniec 2011 roku uruchomiliśmy pierwsze sklepy internetowe na Słowacji i w Czechach, a obecnie regularnie wysyłamy nasze produkty do kilkudziesięciu krajów. To najwyższa jakość i doskonałe wykonanie naszych produktów stanowią o tym, że cieszą się one zainteresowaniem klientów ze wszystkich stron świata - włączając w to Amerykę Południową, Azję oraz kraje arabskie. Z czasem poszerzyliśmy naszą ofertę o kolekcje wykonane z innych naturalnych materiałów. Nasze produkty nie są dostępne w sklepach stacjonarnych, działamy wyłącznie jako sklep internetowy. Towar jest wysyłany z magazynu ulokowanego na Słowacji, dlatego czas dostawy do Polski wynosi 4-5 dni roboczych. Nasz zespół obejmuje osoby polskojęzyczne, dzięki czemu z klientami komunikujemy się także w języku polskim.

Jakość pierwszej klasy

Istnieje wiele różnic pomiędzy naszą firmą a innymi producentami kaszmiru. Jedną z najbardziej rzucających się w oczy jest szerokość oferty. Asortyment produktów w naszym sklepie jest regularnie odnawiany. Znajdą tu Państwo ponad 200 męskich i damskich modeli swetrów. Prawie wszystkie produkty są dostępne w rozmiarach od XS do XXXXL, można też wybierać spośród kilkudziesięciu kolorów. Co roku, jesienią prezentujemy nową kolekcję, oferujemy także szycie na wymiar na podstawie dostarczonych przez Państwa informacji. W razie zainteresowania prosimy o kontakt, z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące oferty.

Kolejna istotna różnica dotyczy jakości materiału. Nasze produkty są wykonane ręcznie z włókien kaszmiru o średnicy mniejszej niż 0,0155 mm. Warto wiedzieć, że większość handlowców stara się zminimalizować koszty produkcji poprzez import towaru z Chin oraz stosowanie grubszych i tańszych włókien. W rezultacie oferują oni nieprzyjemny w noszeniu, kłujący materiał niskiej jakości. Podczas zakupu należy zachować ostrożność, ponieważ określenie "100% kaszmir" niekoniecznie gwarantuje, że produkt został wykonany z materiału wysokiej jakości. Zalecamy unikanie podejrzanych ofert, odradzamy także kupowanie kaszmirowych ubrań w dużych sklepach sieciowych.

Bezpieczne zakupy

Gwarantujemy najwyższą jakość produktów oraz bezpieczny zakup. W razie niezadowolenia towar można zwrócić bez podania przyczyny, a my oddamy Państwu pieniądze lub zrealizujemy wymianę. Wszystkim naszym klientom oferujemy usługi najwyższej jakości. W razie przypadkowego uszkodzenia swetra jesteśmy w stanie zaoferować naprawę. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt.