DARMOWA dostawa przy zakupie od 800 zł – Dostawa w ciągu 3-4 dni roboczych – Wymiana towaru w ciągu 14 dni od otrzymania towaru

Handel hurtowy

Masz sklep fizyczny lub butik, w którym chcesz sprzedawać nasze produkty? Skontaktuj się z nami, a my wyślemy Ci cennik i warunki współpracy. Ostrzegamy, że nie dostarczamy towaru do sklepów internetowych.

Nasze swetry, szale i akcesoria są tkane ręcznie z najlepszych włókien naturalnych i materiałów premium w Nepalu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w produkcji kaszmiru jesteśmy w stanie zaoferować pierwszej klasy produkty w konkurencyjnych cenach.

Oprócz atrakcyjnych cen zainteresuje Państwa również fakt, że towary sprzedawane hurtowo nie pochodzą ze sklepów detalicznych. Jeśli złożą u nas Państwo zamówienie, wyprodukujemy modele przygotowane specjalnie dla Państwa firmy/marki, produkty mogą posiadać logo Państwa firmy. Podczas produkcji dostosowujemy się do Państwa indywidualnych potrzeb. Czas dostawy to około 5 tygodni.

Oprócz najwyższej jakości naszym priorytetem jest także szeroki asortyment produktów. Każdej jesieni prezentujemy nową kolekcję, a nasi klienci mogą wybierać wśród ponad 200 różnych modeli swetrów w rozmiarach od XS do XXXXL w kilkudziesięciu kolorach.